Szybka gotówka na wakacje

Szybka gotówka na wakacje

Letni czas, to okres urlopowy. W sezonie a nawet jeszcze przed biura podróży kuszą potencjalnych klientów reklamami wspaniałych piaszczystych plaż, lazurowego nieba oraz pięciogwiazdkowych hoteli. Każdemu przecież należy się odpoczynek. Często bywa jednak tak, że brakuje na to gotówki.

Czym jest BIK?

BIK to skrót od Biura Informacji Kredytowej. Jest to baza danych pożyczkobiorców gdzie odnotowane są osoby posiadające kredyty. Firmy udzielające pożyczek konfrontują informacje na temat klienta z danymi w bazie danych. W skrócie, sprawdzają, czy dana osoba spłaca raty regularnie oraz czy nie posiada nieuregulowanych zadłużeń. Osoba posiadające już jeden lub dwa kredyty obojętnie czy będzie to zwykła pożyczka czy kupno na raty może mieć problem z uzyskaniem kolejnej pożyczki. Instytucja finansowa będzie się w takiej sytuacji obawiać, że konkretna osoba nie udźwignie dodatkowych zobowiązań finansowych. Istnieją jednak podmioty, który udzielają takich informacji bez weryfikacji danych w Biurze Informacji Kredytowej tak jak np tutaj https://pozyczkolog.pl/

Wchodząc na taką stronę widać ranking firm udzielających pożyczek bez BIK. Można tam odnaleźć informacje na temat minimalnej i maksymalnej kwoty pożyczki czy RRSO. Jest to idealne rozwiązanie dla osób potrzebujących natychmiastowego zastrzyku gotówki.

Jak uzyskać taką pożyczkę?

Jest to banalnie proste. Wystarczy wejść w taki link jak ten https://pozyczkolog.pl/ by zobaczyć stojące przed sobą możliwości. Wystarczy wybrać ofertę zgodnie ze swoimi wymaganiami a następne wybrać kwotę pożyczki. Pojawi się w tedy informacja dotycząca rat, okresu spłaty. Bardzo ciekawą opcją jest udzielanie pierwszej pożyczki za darmo. Nie oznacza to oczywiście, że takiej pożyczki nie trzeba spłacić. znaczy to, że do pożyczonej kwoty nie zostanie naliczone oprocentowanie. Najprościej mówiąc, oddaje się dokładnie tyle samo ile się pożyczyło.

Po odnalezieniu pożyczkobiorcy należy założyć konto na stronie internetowej. Tam przeprowadzana jest weryfikacja danych osobowych. Najczęściej będzie to zdjęcie dowodu osobistego, prawa jazdy czy paszportu. Trzeba również dokonać przelew gdzie pobierana jest kwota rzędu 1zł celem weryfikacji. Po przejściu takiej procedury pożyczka jest udzielana zupełnie online. Nie trzeba iść specjalnie do banku. Wystarczy przelew na wspomnianą kwotę, który może również być traktowany jako akceptacja regulaminu oraz umowy. Po wszystkim wybrana kwota trafia na numer konta podany podczas rejestracji. W ciągu następnych godzin na konto dochodzi przelew z upragnioną kwotą a wymarzone wakacje przestają już być tylko marzeniem