Kredyt hipoteczny – poznaj ranking kredytów hipotecznych z ekspertem kredytowym

Kredyt hipoteczny – poznaj ranking kredytów hipotecznych z ekspertem kredytowym

Kredyt hipoteczny to dla wielu osób najpoważniejsze zobowiązanie, jakie zaciągną one w swoim życiu. Okres spłaty takiego kredytu może wynosić nawet 35 lat, a jego kwota – kilkaset tysięcy złotych czy też kilka milionów. Z uwagi na tak wysoką kwotę zobowiązania i długi okres spłaty, nawet najmniejsza różnica w jego innych warunkach (marży, prowizji) może mieć ogromny wpływ na ostateczny koszt kredytu.

W związku z tym nie należy podejmować decyzji o tym, którą ofertę wybrać, bez dokładnego przemyślenia dostępnych propozycji i porównania ich. Tylko w jaki sposób można mieć pewność, że nie pominie się żadnej ciekawej oferty lub nie podejmie złej decyzji z powodu braku wiedzy i doświadczenia? Pomocne może być zapoznanie się z rankingiem kredytów hipotecznych za pośrednictwem eksperta kredytowego.

Dlaczego warto skorzystać z usług eksperta kredytowego?

Samodzielne poszukiwanie najatrakcyjniejszej oferty kredytu nie tylko może zakończyć się pomyłką, ale też zajmuje dużo czasu (a ten, jak wiadomo, jest bardzo cenny). Z tego względu tak wiele osób decyduje się na skorzystanie z usług ekspertów kredytowych. Dzięki wsparciu wykwalifikowanego profesjonalisty, proces porównywania poszczególnych ofert i wybierania tej najlepszej będzie szybki, prosty i bezstresowy.

Dodatkowo, nie będzie trzeba się obawiać, że dojdzie do niepotrzebnego przepłacenia na kredycie. Specjalista z Multikredyt.pl wstępnie wyselekcjonuje tylko najkorzystniejsze propozycje, a dodatkowo także przedstawi niezbędne wyliczenia i odpowie na wszystkie pytania. Jak wspomniano we wstępie, różnica między ostatecznymi kosztami zobowiązania w przypadku najlepszej a najgorszej dostępnej w danej chwili oferty może być bardzo duża (mowa tutaj nawet o kwotach rzędu kilkudziesięciu lub kilkuset tysięcy złotych), więc jest to niewątpliwie bardzo ważny i przekonywujący argument, przemawiający na rzecz skorzystania z usług eksperta.

Jak przebiega współpraca z ekspertem kredytowym?

Współpraca z ekspertem kredytowym zaczyna się zazwyczaj od rozmowy, w której klient wskazuje, jaki dokładnie kredyt go interesuje. Na podstawie zebranych informacji dotyczących potrzeb i możliwości finansowych kredytobiorcy, ekspert selekcjonuje kilka najlepszych ofert, po czym przedstawia je, omawia i pomaga w podjęciu właściwego wyboru.

Wybierając dobrego eksperta kredytowego, można mieć pewność, że będzie on działał obiektywnie i przedstawiał jedynie oferty, które rzeczywiście będą atrakcyjne w danej sytuacji. Priorytetem tego typu specjalistów jest zawsze pełna transparentność, a ich celem – działanie na korzyść klienta i zapewnienie, że nie przepłaci on i weźmie kredyt na opłacalnych warunkach.