Elektroniczne gadżety reklamowe – najciekawsze urządzenia

Elektroniczne gadżety reklamowe – najciekawsze urządzenia

Urządzenia elektroniczne to coś, bez czego ciężko jest sobie wyobrazić życie w dzisiejszych czasach. Towarzyszą nam one w domu, w pracy, w szkole i w wielu innych miejscach. Niektóre z nich są na tyle małe i lekkie, że można zabrać je ze sobą w podróż np. telefony. Elektroniczne gadżety reklamowe to dobry pomysł dla firm z wielu branż – nie tylko technologicznej. Dobrze dobrany gadżet reklamowy będzie wizytówką Twojej marki i sprawi, że więcej osób dowie się o jej istnieniu. Zobacz jakie elektroniczne gadżety reklamowe warto rozdawać swoim klientom i kontrahentom.

Powerbanki

Przenośna ładowarka, która nie wymaga podłączenia do prądu, aby naładować nią urządzenie elektroniczne to hit ostatnich kilku lat. Tak zwane powerbanki można spakować do torebki, a nawet do kieszeni i dzięki temu zawsze mieć pod ręką urządzenie, którym można naładować smartfon lub słuchawki bezprzewodowe. Ładowarki reklamowe umożliwiają naładowanie telefonu w podróży lub w momencie, gdy nie mamy przy sobie tradycyjnej ładowarki, którą trzeba podłączyć do prądu. Taki gadżet przyda się każdej osobie, dlatego warto zainwestować w ten produkt.

Powerbank z logiem firmy będzie towarzyszył Twoim klientom praktycznie codziennie. Dzięki temu w pamięci tych osób zapadnie informacja o istnieniu Twojej firmy. To prosty sposób na to, aby zyskać grupę wiernych klientów, którzy chętnie będą korzystali z Twoich usług lub kupowali Twoje produkty. Wygląd i moc takiego urządzenia można wybrać według własnych preferencji, ponieważ oferta ładowarek reklamowych jest bardzo szeroka.

Głośniki przenośne

Kolejnym elektronicznym gadżetem reklamowym, który jest wart uwagi, jest głośnik przenośny. Takie urządzenie podobnie jak powerbank sprawdzi się w podróży i w połączeniu z przenośną ładowarką będzie tworzyć zgrany duet. Głośniki przenośne to niewielkie urządzenia, które można zsynchronizować z telefonem i w ten sposób puszczać muzykę np. na ognisku lub nad jeziorem. Głośnik przenośny to idealny gadżet dla osób, które lubią słuchać muzyki nie tylko w domu, ale także poza nim. Oczywiście nie powinno na nim zabraknąć loga Twojej firmy!

Opaski sportowe

Opaski sportowe i smartwatche zyskały w ostatnim czasie ogromną popularność. Coraz więcej osób korzysta z inteligentnych opasek i zegarków po to, aby monitorować swoją aktywność i zmotywować się do ruchu. Firmy, które produkują i sprzedają gadżety reklamowe, mają w swojej ofercie opaski sportowe, które można rozdawać klientom, pracownikom czy też partnerom biznesowym. Taki upominek z pewnością ucieszy nie jedną osobę i sprawi, że Twoja marka będzie dobrze kojarzona przez klientów.