Pożyczka na korepetycje…czy warto?

Pożyczka na korepetycje…czy warto?

Rok szkolny trwa już praktycznie miesiąc. To wystarczający czas na to, aby odkryć, że nasze dziecko będzie miało problemy z nauką. Lepiej jednak zapobiec ocenom niedostatecznym. W jaki sposób? Rozwiązania są dwa.

Korepetycje zawsze w modzie

Niektórym z Was pojęcie korepetycje, kojarzy się zapewne z czymś na kształt pogotowia edukacyjnego. Udajemy się po tego rodzaju pomoc dopiero wtedy, gdy dziecku grozi niedostateczna na półrocze lub na koniec roku. A to spory błąd. Korepetycje można jednak potraktować również jako rodzaj zajęć wyrównawczych. Wtedy dobrze jest zatrudnić korepetytora już na początku roku szkolnego i poprosić go, by pomógł naszemu dziecku w odrabianiu prac domowych. Takie nadzorowanie pod okiem specjalisty, przyniesie o wiele lepsze rezultaty, niż jednorazowa doraźna pomoc. Po pierwsze – dziecko nie będzie miało braków. Po drugie – nasza pociecha nie zdąży się zniechęcić ocenami niedostatecznymi.
Twoje dziecko nie musi być znudzonym, ani załamanym uczniem. Uruchom dodatkowe środki, by mu pomóc!

Zajęcia dodatkowe

Nasza pociecha może też uniknąć ocen niedostatecznych, jeśli zapiszemy ją na zajęcia dodatkowe z danego przedmiotu. Obecnie oferta rynku takich zajęć jest ogromna. Wiele z nich odbywa się na zasadzie kursów tematycznych lub kółek zainteresowań. Im ciekawsza formuła zajęć, tym lepsze efekty. W ten sposób również oswajamy dziecko z nielubianym przedmiotem.

Tytułowa „dziura w budżecie”

No właśnie – wszystko to wygląda prosto, tylko … skąd brać na to pieniądze? Oczywiście, możemy iść do dodatkowej pracy, ale wtedy straci na tym nasze życie rodzinne. Dużo lepszym rozwiązaniem, jest pożyczka krótkoterminowa. Z jednorazową spłatą. Bez dodatkowych kosztów – tym bardziej, że pierwsza pożyczka jest za darmo i to nawet do 1600zł! A to pozwoli spokojnie opłacić kilka miesięcy nauki. Brzmi rozsądnie ? – zapewne. Dodam do tego, że wszystkie formalności załatwicie w ciągu jednego dnia, co znaczy, że jeśli dziś złożycie wniosek, to już od jutra Wasza pociecha może zacząć pracować na lepsze oceny!