Kredyty gotówkowe bez zaświadczeń

Kredyty gotówkowe bez zaświadczeń

Kto może wziąć kredyt gotówkowy bez zaświadczeń? Praktycznie każdy, kto jest w stanie wylegitymować się dowodem osobistym. Wymagania stawiane klientom, chcącym skorzystać z tego rodzaju oferty są tak zaniżone, że inne wymagania nie mają tutaj znaczenia. Pierwszą kwestią, nie do pominięcia w przypadku kredytów bankowych są dochody finansowe. Jeżeli zadłużamy się w ramach takiego kredytu, nie musimy przedstawiać stosownych zaświadczeń, o kondycji naszych finansów, zazwyczaj wystarcza jedynie oświadczenie złożone ustnie lub na piśmie. Kredytodawca nie interesuje się tym, czy spłacamy jakieś inne zadłużenia oraz jak wygląda regularność naszych dochodów. Dla niego ważne jest tylko to, że zamierzamy się zadłużyć.

Opcja kredytu bez zaświadczeń jest także bardzo atrakcyjna dla wszystkich tych, którzy nie posiadają zgody współmałżonka na zadłużenie się. Z wielu ofert tego typu skorzystać mogą także wszyscy ci, którzy posiadają złą historię kredytową w BIK lub znajdują się w Krajowym Rejestrze Dłużników. Szczególnie dużą zaletą kredytów gotówkowych bez zaświadczeń jest to, że pieniądze uzyskane w ich ramach można otrzymać już w kilka minut od momentu złożenia wniosku. Pozwala to na natychmiastowe reagowanie w sytuacji, gdy pojawią się nieprzewidziane wydatki finansowe. Koszty, z jakimi należy się liczyć są znacznie wyższe, niż w przypadku kredytów bankowych, co wiąże się z większym ryzykiem podejmowanym przez instytucję udzielającą kredytu.
Oprocentowanie rozpoczyna się zazwyczaj na poziomie 20% i towarzyszyć mu mogą liczne koszty dodatkowe.

Okres spłaty takiego zadłużenia pokrywa się zazwyczaj z zasadą chwilówki i obejmuje 15 lub 30 dni na jednorazową spłatę pożyczonych pieniędzy wraz z opłatami. Kwoty, o jakie można wnioskować są bardzo zróżnicowane i wahają się od kilkuset złotych nawet do kilku tysięcy. Kredyt bez zaświadczeń można otrzymać w naziemnym punkcie obsługi klienta oraz także przez Internet czy telefon, zależnie od woli upodobań kredytobiorcy. Niezależnie od tego, jaką opcję wybierzemy, pieniądze natychmiast pojawiają się na naszym koncie lub w ręce w postaci gotówki.